Vývojářům se nechce mluvit o pokračování nejúspěšnější videohry minulého roku.
Grand Theft Auto IV byl hit, kterého se prodalo přes 13 milionů kusů a i přes relativně vysoké náklady na vývoj (údajně 100 milionů dolarů) vydělal svým autorům velké peníze (hra se v podstatě zaplatila již během prvního týdne, kdy se začala prodávat). Je tak jasné, že jedna z nejlepších herních sérií se dočká pokračování. Otázkou ale je, kdy k tomu dojde. Spekulace z minulého roku naznačovaly, že by tomu mohlo být o letošních Vánocích, nicméně již nyní je jasné, že to byla kachna.
Strauss Zelnick ze společnosti Take Two se pak na letošní konferenci pro akcionáře nechal slyšet, že Grand Theft Auto V zatím oznamovat nebudou. Dokonce nebudou ani oznamovat, kdy jej oznámí. Dokonce nebudou oznamovat ani to, jakou strategii zvolili ohledně oznámení hry, až jí budou chtít oznámit. Fanoušci GTA se tak mohou zatím těšit jen na Baladu o teplém Tonym. Bohužel jenom ti, kteří mají doma konzoli Xbox 360. Na PSP pak ještě dorazí GTA: Chinatown Wars.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz