Zpravodajství

Smrt mladého motorkáře. Bez přilby zkoušel frajeřinky

Smrt mladého motorkáře. Bez přilby zkoušel frajeřinky
Zdroj: oficiální zdroj

Jen osmadvacetiletý motorkář už v sobotu odpoledne nedojel domů. V obci Bukovec na Frýdecko-Místecku havaroval a zemřel.

"Muž, který nehodu oznámil na lince 155, řekl, že postižený je v bezvědomí," uvedl mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl s tím, že se svědci snažili poskytnout zraněnému první pomoc, a to včetně srdeční masáže.

 

Motorkář hazardoval se zdravím. Vyjel si totiž na silnici bez přilby, uvedl mluvčí frýdecko-místecké policie Ivan Žurovec. Mladík za řidítky nezvládl levotočivou zatáčku a zemřel.

 

Na motorce značky MZ 251 a pravděpodobně se úmyslně nakláněl z jedné strany na druhou. "V mírné levotočivé zatáčce motocykl rozkolébal natolik, že jej pak vymrštil mimo vozovku," popsal mluvčí nehodu.

 

"V době příjezdu záchranářů nejevil pacient žádné známky života. Nepracovalo mu srdce a nedýchal," řekl Humpl s tím, že osmadvacetiletý muž utrpěl poranění neslučitelná se životem a na místě jim podlehl.


"Zasahující lékař již postiženému nemohl nijak pomoci a byl nucen konstatovat jeho smrt," dodal Humpl.


Tragicky skončila v sobotu odpoledne také cesta postaršího motorkáře na jihu Čech. Podle našich informací motorkář v Dívčicích na Českobudějovicku nezvládl zatáčku, vyletěl mimo silnici, kde narazil do stromu. Náraz nepřežil. Více TADY.


Zdroj: oficiální zdroj


O minulém prodlouženém víkendu zemřel motorkář na Orlickoústecku. Tragická nehoda se stala mezi Lanškrounem a Albrechticemi. "Devětadvacetiletý muž měl težká zranění, kterým v průběhu oživování podlehl. Na místo přiletěl i vrtulník," sdělila policejní mluvčí Iveta Lehká s tím, že přičinou nehody byla pravděpodobně vysoká rychlost. Více ZDE. 

sn, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz