V úseku okolo Dětkovic se stala dopravní nehoda a auta musela jezdit po objízdné trase.
Rychlostní komunikace R46, která byla po nehodě před čtvrtečním polednem ve směru od Olomouce a Prostějova na Vyškov a Brno na úrovni obce Dětkovice uzavřená, je již opět průjezdná.
Příčinou uzavření komunikace byl převrácený vlek nákladního automobilu, který ležel přes dva jízdní pruhy. Policisté dopravu odkláněli po staré silnici již v Prostějově.
"Nákladnímu automobilu se při jízdě náhle odpojil a převrhl vlek," řekla policejní mluvčí Eva Čeplová.
"Třiačtyřicetiletá řidička osobního automobilu Volvo jedoucího za ním již nestačila zareagovat a narazila do něj," dodala mluvčí. Žena při nehodě utrpěla zlomeninu ruky.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz