APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Na kole do práce. Cyklisti se možná dostanou i do jednosměrek

Cestu cyklistům po městě by měla usnadnit novela zákona, která by umožnila jezdit v jednosměrkách i v protisměru. Novelu připravuje ministerstvo dopravy.

Vjet na kole do jednosměrky je dnes nemyslitelné a cyklista riskuje několika tisícovou pokutu. V budoucnu by to ale mělo být zcela normální.

 

Opatření, které by mělo usnadnit cyklistům průjezd městem, je jen jeden bod, na kterém ministerstvo pracuje.

 

Druhý bod, mít kde kolo zaparkovat a zatřetí, aby se měl zaměstnanec kde vysprchovat.

Tomáš Hauptvogel, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz