Zpravodajství

Ztraceni IV a další seriálové legendy odvysílá Nova Cinema

Ztraceni IV a další seriálové legendy odvysílá Nova Cinema
Zdroj: TV Nova

Nova Cinema odvysílá úspěšné světové seriály. Diváci se můžou těšit na Post Mortem, Námořní vyšetřovací službu III, Ztraceni IV a Pobřežní hlídku III.

Českou premiéru německého kriminálního seriálu Post Mortem začne Nova Cinema  vysílat od 23. dubna každý pátek ve 20 hodin. Doktor Daniel Koch se svým pětičlenným týmem z Institutu soudního lékařství v Kolíně nad Rýnem v něm bude řešit složité kriminální případy pomocí vědy. Všichni vyšetřovatelé jsou experty v oblastech výzkumu různých okolností smrti: zkoumají nalezené kosti, nezvyklá střelná poranění, skrývaná léčebná pochybení, fyzické útoky či traumata a také chování sériových vrahů. V hlavní roli seriálu se představí Hannes Jaenicke.


Napětí, akčnost a dobré herecké výkony čekají na diváky v seriálu Námořní vyšetřovací služba III, který bude Nova Cinema vysílat od 24. dubna vždy po dvou dílech v sobotu a v neděli od 17.40 hodin. Vyšetřováním kriminálních případů a deliktů, které se stanou uvnitř námořní pěchoty či vojenského námořnictva je pověřen tým zvláštních agentů, vedený zkušeným, tvrdým vyšetřovatelem a vyjednávačem Jethrem Gibbsem.


ČTĚTE TAKÉ:
TV Nova točí třetí řadu Kriminálky Anděl


Každodenní starosti a radosti plavčíků v prosluněné Kalifornii můžete sledovat ve 3. řadě slavného amerického seriálu s Pamelou Anderson a Davidem Hasselhofem v hlavních rolích Pobřežní hlídka. Nova Cinema jej do vysílání zařazuje od 26. dubna vždy od pondělí do čtvrtka v 16 hodin. 

Americký seriálový hit Ztraceni IV uvidí diváci od 30. dubna  každý pátek od 22 hodin. Trosečníci zaoceánského letu č. 815, který ztroskotal na ostrově uprostřed Pacifiku, naději na záchranu nevzdávají, dokonce je teď nadosah ruky. Ale mohou lidem, kteří jim zaručují vysvobození, věřit? Jsou opravdu těmi, za které se vydávají? Jak se rozhodnout, opustit nebezpečné místo, nebo zůstat? Najít správnou odpověď na ostrově, který je obestřen mnoha tajemstvími, je téměř nemožné.

mne, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemědělci zasažení tornádem dostanou odškodnění od státu

Zemědělci z Jihomoravského a Ústeckého kraje, které v červnu zasáhly přírodní pohromy, v blízké době dostanou od ministerstva zemědělství 80 procent peněz z přiznané částky jako odškodnění. Mezi 81 žadatelů, u nichž pracovníci Škodní komise Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) šetřili, se rozdělí 627 milionů korun. Fond začal vydávat tzv. zálohová rozhodnutí a platby bude posílat záhy po vydání, aniž by se čekalo na nabytí právní moci rozhodnutí.

Krátká zpráva

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou z Rady České televize

Poslanci v pátek odpoledne odvolali Hanu Lipovskou (za Volný blok) z postu členky Rady České televize. Pro odvolání Lipovské hlasovalo celkem 63 poslanců, dalších 11 bylo proti. Důvodem odvolání bylo porušení zákona a také ztráta nezávislosti. Hana Lipovská totiž kandiduje v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny. Odvolání už minulý týden doporučil sněmovní volební výbor. Členkou rady ČT byla Lipovská od května loňského roku.

Píše se na Deník.cz