Zpravodajství

VIDEO: Comeback má svůj comeback, točí se další řada seriálu

Další příhody oblíbených hrdinů původního českého sitcomu Comeback začala natáčet v těchto dnech televize Nova.

V hostivařských ateliérech vznikají nové epizody, které slibují spoustu legrace a bláznivých zážitků ze života rodiny Pacovských. Skalního metalistu Ozzáka (Martin Dejdar) mimo jiné osud donutí obléci si oblek s kravatou či sednout do luxusní limuzíny.
 

PODÍVEJTE SE NA SESTŘIH SCÉNEK Z COMEBACKU:


 

Ani v dalších dílech sitcomu Comeback nebudou chybět Ozzákův bratr Tomáš (Tomáš Matonoha), bývalá disco hvězda, snažící se o návrat na výsluní, jeho pragmatická dcera Iva (Kristýna Leichtová), potrhlá prodavačka z krámku U dvou akordů Marcelka (Dana Batulková) či svérázná sousedka Simona (Simona Babčáková) se svými dvojčaty Sašou a Lexou (Marie Doležalová a Matouš Ruml).
 

I tentokrát prožijí hrdinové Comebacku řadu životních kotrmelců a trampot, řešených neuvěřitelnými způsoby a doprovázených originálním humorem, který je českému televiznímu divákovi velmi blízký. Hrdinové Comebacku se mimo jiné vypraví na zabíjačku, budou mít co do činění s tříděním odpadu, na scéně se objeví další známé osobnosti, zvířata a hrdinové seriálu vymění otlučenou rachotinu za exkluzivní limuzínu Hummer. Tomáš bude zvažovat nabídku na propagaci jedné politické strany a Ozzák se netradičně ocitne v obleku.
 


 

amarilis.cz, ATO Mediaresearch
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Bitcoin zažil strmý pád, cena měny klesla o 70 tisíc korun

Cena digitální měny bitcoin zažila v pátek strmý pád. Může za to krok čínské národní banky, která oznámila, že platby ve virtuálních měnách jsou nezákonné. Hodnota bitcoinu klesla o zhruba 70 tisíc korun na 901 478 korun za kus.

Píše se na Deník.cz