APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Při závodech GT v Brně začalo po nárazu hořet auto. Řidič v kritickém stavu

Dramatické chvíle dnes odpoledne zažili návštěvníci mistrovství světa vozů GT na Masarykově okruhu v Brně.

Jeden ze závodníků ve vysoké rychlosti najel do betonových svodidel a auto začalo okamžitě hořet. V cílové rovince se jeho Lamborghini na mokrém povrchu stalo neovladatelným a diváci v tu chvíli trnuli hrůzou.

Zraněný jezdec musel být ihned transportován vrtulníkem do nemocnice. Buhužel jeho poranění, stejně tak jeho stav, jsou kritické.

Auto narazilo do zdi ve zhruba 180kilometrové rychlosti a okamžitě začalo hořet.

Podle svědků ale přiběhnuvší hasiči hasili nejprve kapotu a zadní část auta. Řidič přitom stále seděl uvnitř.

VÍCE V REPORTÁŽI TV NOVA POD TITULKEM ČLÁNKU


Závodníci se shodují na tom, že chybu pravděpodobně udělal sám jezdec. Do podobné situace se prý dostávají poměrně často.

Kateřina Pichalová, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz