Závodník ze stáje Lamborghini, který v sobotu havaroval na brněnském okruhu, leží ve vážném stavu v nemocnici. Jeho stav je stabilizovaný.
Zdravotní stav závodníka, který v sobotu se svým vozem vylétl z trati na brněnském Masarykově okruhu a po nárazu začal hořet, se dnes mírně zlepšil.
I přesto zhruba deset týmů stáje Lamborghini zrušilo start na jednom ze závodů. Chtějí tak vyjádřit podporu svému zraněnému kolegovi.
PSALI JSME:
Při závodech GT v Brně začalo po nárazu hořet auto. Řidič v kritickém stavu
Zraněný závodník byl okamžitě transportován do nemocnice. Podle našich informací utrpěl popáleniny a zlomeniny. Dnes se jeho stav mírně zlepšil a podařilo se jej stabilizovat.
VÍCE V REPORTÁŽI TV NOVA POD TITLUKEM ČLÁNKU
Účastníci závodu včerejší nehodu označili za nejhorší v dvouleté historii poháru.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz