APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Brno: Výbuch sežehl muži chlupy na břiše. Hasiči se při výjezdu srazili s tramvají

Brno: Výbuch sežehl muži chlupy na břiše. Hasiči se při výjezdu srazili s tramvají
Zdroj: Mediafax

S ohořelými chlupy na břiše přestál šestačtyřicetiletý muž z Brna výbuch plynu, který se nahromadil v troubě jeho sporáku.

Když si v úterý večer zapaloval horní hořák, plyn explodoval a horké páry mu sežehly ochlupení břicha, řekla ve středu agentuře Mediafax policejní mluvčí Denisa Kapitančiková.

ČTĚTE TAKÉ:

Pražskému řidiči ujela tramvaj. Řídil ji naštvaný inspektor

ANIMACE: Řidiči ujela tramvaj. Dohnal ji sám na kole a zastavil

"První informace hovořili o výbuchu, který vyrazil dveře, strážníci však na místě viděli jen malé škody," řekla Kapitančiková.

Hůře dopadlo poslední auto kolony hasičů, která se před půl sedmou večer řítila k požáru - na křižovatce ulic Milady Horákové a Koliště se vůz záchranářů střetl s tramvají. "Havárie se naštěstí obešla bez zranění," řekla policejní mluvčí s tím, že hrozivě vypadající nehodu i okolnosti výbuchu plynu vyšetřují specialisté.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz