Zpravodajství

Vilma Nyklová ze seriálu Ulice udělila druhý certifikát!

Vilma Nyklová ze seriálu Ulice udělila druhý certifikát!
Zdroj: TV Nova

Vilma Nyklová vyrazila se svou snachou Světlanou Nyklovou do Mníšku pod Brdy! Ani hustě zasněžená cesta nezabránila pekařskému komandu otestovat kvalitu další pekárny, která si Vilmu vyžádala.

Vilma Nyklová, kterou v nejoblíbenějším denním seriálu Ulice ztvárňuje Jaroslava Obermaierová, si vzala jako posilu na udělení Certifikátu Vilmy Nyklové svou seriálovou snachu Světlanu, herečku Terezu Bebarovou.

 

Zdroj: TV Nova

I tentokrát nenechalo pekařství nic náhodě, na Vilmu se řádně připravilo a o certifikát zabojovalo. Osazenstvo pekárny předalo zástupcům Ulice překrásný pařížský dort , jak jinak než v duchu Ulice.

Oběma velvyslankyním Ulice se dostalo milého přijetí, a tak ochutnávka mohla začít na plné obrátky. Vilma se nenechala dlouho pobízet a od všeho ochutnala. Po prohlídce výrobny, kde se Světlana snažila svou tchyni nacpat do pece, leč marně, přišlo velké rozhodování. Vilma a Světlana se nakonec shodly, že Certifikát Vilmy Nyklové i zde udělí!


Vilma Nyklová dodala: „Není nad čím dlouho přemýšlet. Vše se nám zde líbí, a hlavně chutná. Zjevně mi zde roste malá konkurence. Nejen tomuto pekařství, ale všem našim divákům přeji krásné a radostné svátky, plné sněhu. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň. S Novým rokem přijdou samozřejmě i nové příběhy nás všech z Ulice. “
 

 

Zdroj: TV Nova

Po hromadném fotografování a podepisování nalepila Vilma se Světlanou na dveře pekařství svůj certifikát. Celou návštěvu v Mníšku pod Brdy si obě velmi užily a odnesly si výslužku i pro ostatní kolegy v Ulici. I v hostivařských ateliérech tak měli herci, tvůrci i štáb možnost ověřit si správnost jejich rozhodnutí.

Ulice – každý všední den v 18:30 na TV Nova
Další informace naleznete na www.nova.cz/ulice

Tisková zpráva
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz