Tragická nehoda se stala u Stéblové na Pardubicku. V havarovaném autě uhořel řidič.
Nehoda se stala ve středu ráno krátce před půl sedmou na rychlostní silnici číslo 37 spojujicí Pardubice a Hradec Králové. Informace o nehodě potvrdila policejní mluvčí Eva Maturová.
Auto vyyjelo ze silnice a po 50 metrech v poli vzplanulo, píše se na serveru dopravniinfo.cz
ČTĚTE TAKÉ:
Na R10 strazilo nákladní auto chodce
Mluvčí pardubických hasičů Vendula Horáková upřesnila, že shořela Škoda Octavia. "Hasiči ihned začali plameny likvidovat, řidiče však vyprostili již mrtvého," doplnila mluvčí.
"Podle svědka nehody vzplanulo auto zřejmě už za jízdy a poté vyjelo ze silnice," informovala Maturová.
Podle Horákové byla předběžná škoda vyčíslena na 500 tisíc korun.
Protože je auto mimo silnici, nejsou na místě nehody žádná dopravní omezení.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz