APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Vezu kozla na rande, hájil se opilec před hlídkou

Ožrala navíc neměl řidičský průkaz, takže možná skončí i ve vězení.

Polští policisté zastavili auto, které si to po silnici podezřele šněrovalo, a nevěřili svým očím, když vedle opilého řidiče uviděli na místě pasažéra kozla. Ani jeden z nich navíc nepoužil bezpečnostní pásy.

Čtyřiapadesátiletý řidič, který měl podle listu Metro v krvi třikrát víc alkoholu, než polské předpisy povolují, tvrdil, že jeho kozlovi "bylo smutno". Tak ho vzal ke kamarádovi na nedaleký statek, aby si trochu užil s kozou.

ČTĚTE TAKÉ:

Odkázal milion KOZLOVI! Zachránil mu život ve rvačce

Zvířecí kamarádi: Černý pes a bílá koza se bez sebe nehnou na krok

Průvan v chlívku! Zloděj ukradl kozy, kozla i králíky

"Dali si prý pár panáků vodky, aby řeč nestála, a pak ještě pár na oslavu. A než se i se svým už ne tak osamělým kozlem vydal domů, byl už pořádně v náladě," líčil jeden z dopravních policistů, kteří u neobvyklého případu zasahovali.

"Moc se omlouval a byl zkroušený, ale pro ostatní řidiče představoval nebezpečí. Navíc někde ztratil svůj řidičský průkaz, takže možná půjde na chvilku do vězení," dodal policista. Zdá se tedy, že kozlovo rande přijde majitele pěkně draho.
 

tn.cz / kap

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz