Z podvodu je obviněna žena (43) z Teplic.
Policejní mluvčí Daniel Vítek agenturu Mediafax informoval, že žena čtyři roky podváděla při žádostech o sociální dávky.
"Žádala o přídavek na dítě a sociální příplatek, ale ve svých žádostech neuvedla další osobu, která s ní žila ve společné domácnosti. Neoprávněně tak získala 213 000 korun,“ uvedl Vítek.
ČTĚTE TAKÉ:
Bartošová vysoudila Artura. Ale jen s dohledem sociálky. REAKCE
Bude-li žena soudem uznána vinnou, hrozí jí až pět let vězení nebo peněžitý trest.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz