Zpravodajství

Malý Kaan již brzy zamíchá kartami v seriálu Tisíc a jedna noc

Brzy zamíchá kartami odhalení, k čemu před časem Šeherezáda peníze od Onura potřebovala. Tvrdý a neoblomný šéf se za své chování začne velmi stydět. Nedokáže se poprat se svými výčitkami svědomí a snaží se odčinit, co pokazil…

Onur nabídl Šeherezádě, atraktivní zaměstnankyni své společnosti, aby s ním strávila noc výměnou za 150.000 dolarů. Ač s těžkým srdcem, udělala to pro svého nemocného syna, který nutně potřeboval transplantaci kostní dřeně.

S výčitkami svědomí se vyrovnává velmi těžce, poslední ranou je pak pro ni druhá Onurova nabídka – 300.000 dolarů za další noc. Poté co Onur zjistí motiv Šeherezádina svolení, uvědomí si, jak hluboce se v ní mýlil a jak velmi touží po její přítomnosti. K jeho snahám o odčinění je zklamaná Šeherezáda zcela chladná a nic nenasvědčuje tomu, že by mu ještě vůbec někdy odpustila.

Onurovo snažení komplikuje i rostoucí náklonnost jeho nejlepšího přítele Kerema k Šeherezádě. V Onurovi klíčí žárlivost a se svým nejlepším kamarádem se pohádá. Ani Bennu, Šeherezádina přítelkyně a kolegyně z práce, už nemůže přehlížet Keremovy sympatie k Šeherezádě. Bennu Kerema již dlouho tajně miluje, a proto je pro ni pohled na jeho snažení o Šeherezádino srdce velmi bolestný.

Sledujte romantický seriál Tisíc a jedna noc
Pondělí – pátek, 17:30
14. února – 18. února: 8. – 12. díl

 

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz