Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ na MTV klip Moniky Bagárové ze Superstar

EXKLUZIVNĚ na MTV klip Moniky Bagárové ze Superstar
Monika Bagárová Zdroj: MTV

Stanice MTV vám od pondělí 28. února představí klip jedné z účastnic talentové show Česko Slovenská SuperStar tanečnice Moniky Bagárové. Jako první ho budete moci vidět ve Snídani s Novou.

V pondělí 28. února odstartuje Monika představování svého nového videoklipu ve Snídani s Novou, kde Monika živě novou píseň zazpívá, uvede videoklip a popovídá si s moderátory o nové desce.

V týdnu od 14. března přinese kanál MTV svým divákům prostřednictvím pořadu Backstage dokument, jak se celý videoklip natáčel (tzv. making of). A vše vyvrcholí 23. března na křtu nové desky, kde budou kromě Moniky přítomni její kolegové ze SuperStar včetně Bena Cristovaa, Denise Lacha a dalších. A MTV u toho nemůže chybět!


Malou ochutnávku klipu v podobě fotografií z natáčení můžeme vidět už nyní na Facebooku MTV


Exkluzivní premiérový program na MTV tím ale nekončí. Příští týden vydává hudební videoklip Lady Gaga ke své písni Born this way, a MTV bude samozřejmě první, kdo ho svým divákům přinese.


A na webu MTV se o víkendu mimo jiné objeví i nové díly MTV Backstage z natáčení s DJ Tiesto, Anastaciou či Rytmusem.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz