APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Na východě Moravy budou rušit městskou policii. Obce nemají peníze

O zrušení městské policie uvažují některá měnší města na východě Moravy. Musí totiž ušetřit co nejvíce peněz v rozpočtech.

Služebna městské policie bude v Bojkovicích už brzy minulostí. Nadobro zmizí strážníci - peněz v obecní kase je totiž žalostně málo.

Provoz městské policie tu stojí asi milion 200 tisíc korun ročně. A vedení města přiznává - na provoz peníze nejsou. Strážníci z bojkovických ulic definitivně zmizí na konci května.

Jedním z malých měst, kde před nedávnem zrušili městskou policii jsou i VIzovice.

A i tam to bylo kvůli penězům, které jsou potřebné jinde. O obnovení městské policie tu proto nikdo ani neuvažuje.
 

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz