Zpravodajství

POSLEDNÍ ROZHOVOR s TOMKEM: Pravdu už NESTIHL ŘÍCT!

Údajný vrah devítileté Aničky Otakar Tomek už pravdu nikdy neřekne. Podívejte se na jeho poslední rozhovor, který poskytl TV Nova krátce před svým zatčením!

Jen chvíli před tím, než si pro něj přišla policie, se podařilo reportérovi TV Nova natočit rozhovor s Otakerem Tomkem. Ten celou dobu v restauraci v klidu popíjel pivo a sledoval vyšetřování případu v televizi. Neprojevoval žádné emoce a s reportérem se nechtěl bavit.

Tomek celou dobu v restauraci v klidu popíjel pivo a sledoval vyšetřování případu v televizi. Neprojevoval žádné emoce a s reportérem se nechtěl bavit. V noci z neděle na pondělí se však ve vazební věznici pokusil oběsit. Na následky zranění dnes zemřel. Ani v dopise na rozloučenou se k případu Aniččiny smrti nevyjádřil.

Jak napsal deník Blesk, u soudu pouze prohlásil, že je nevinný a dále se k případu nebude vyjadřovat.

Policie po devítileté Aničce v pražské Troji pátrala od středy 13. října, kdy se nevrátila ze školy. Ve zpustlých zahradách v okolí ulice Pod Písečnou, kde se školačka oddělila od kamarádek, po ní pátraly stovky lidí, vrtulník, psovodi, policisté, vojáci, hasiči i dobrovolníci. Jediným, co po Aničce našli, byl její batoh a láhev na vodu.

 PSALI JSME:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz