Zpravodajství

ZVLÁŠTNÍ! Zloděj se popepřil a namazal krémem! Viděl to prý VE FILMU!

Mladík, který chodil do bytu hlídat děti, si pořídil duplikáty klíčů a později byt vykradl. Aby po něm nezůstaly stopy, natřel se krémem indulona a postříkal se pepřovým sprejem, uvedl ve středu pro agenturu Mediafax policejní mluvčí Lukáš Maier.

Osmnáctiletý mladík chodil do bytu často, měl půjčené klíče, od kterých si nechal vyrobit duplikát. Když se čtyřiatřicetiletá žena během návštěvy před mladíkem zmínila o tom, že má doma uložené peníze, rozhodl se, že využije toho, že o víkendu nebude majitelka doma a vykradl ji. Sebral obálku s dvěma tisíci eur a druhou s patnácti tisíci korun.

ČTĚTE TAKÉ:

HYENA: Zloděj okradl ZÁCHRANÁŘE! Vzal nabíjecí kabely k SANITKÁM

"Při krádeži jsem použil gumové doktorské rukavice, ty jsem pak společně s oblečením, které jsem měl na sobě, vyhodil do kontejneru. Také jsem se namazal indulonou a postříkal pepřovým sprejem, abych na místě činu nezanechal stopy. To jsem viděl v nějakém filmu,“ vypověděl po dopadení policistům.

Odcizené peníze stihl mladík během několika dnů utratit - za benzin, hrací automaty a splacením dluhů. Několika tisíci měl údajně přispět i na dobročinné účely. Nyní mu hrozí až tři roky vězení.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz