APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

DŮM V PLAMENECH: V garáži vybuchlo auto

Výbuch a následný požár s mohutným sloupem dýmu vyděsil v podvečer obyvatele olomoucké městské části Neředín. Podle hasičů s největší pravděpodobností explodovalo starší auto ve sklepní garáži.

Požár byl na tísňovou linku nahlášen ve středu v půl sedmé večer. Podle svědků se nejprve ze sklepní části domu ozval výbuch a pak začalo hořet. Na místo okamžitě vyrazily dvě jednotky hasičů.

PODÍVEJTE SE TAKÉ:
To musela být BESTIE! Koně někdo upálil úmyslně!


Hasiči poté na navijáku vytáhli před dům starší vůz, který plameny zcela zničily.

Dům byl při požáru silně zakouřen. Díky bleskovému zásahu hasičů se ho ale podařilo zachránit.


 

1.bp.blogspot.com

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz