Požár zachvátil v úterý večer jeden z domů na náměstí v Jablonném v Podještědí v Libereckém kraji. Hasiči museli evakuovat necelou desítku obyvatel, tři lidé byli zraněni, dva z nich skončili v nemocnici, informovala TV Nova.
Hořet začalo v nejvyšším patře budovy, požár postupně zachvátil celé podlaží a půdní prostory. Z oken šlehaly plameny, společné prostory zahalil dým a lidé volali o pomoc. Některé museli hasiči dostat ven s pomocí žebříku.
PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz