Šest lehkých zranění si vyžádala dopravní nehoda dvou aut u Jihlavy. Všichni skončili na ošetření v jihlavské nemocnici, potvrdila mluvčí policie kraje Vysočina Dana Čírtková.
Další zranění přibyli na vrub nebezpečné křižovatky Tři věžičky u obce Střítež na Jihlavsku. V úterý ráno se tu srazila dvě osobní auta. "Po deváté hodině došlo ke středu osobního vozidla Honda, které vyjíždělo z vedlejší silnice se Škodou Fabia, která přijížděla po hlavní od Havlíčkova Brodu,“ popsala nehodu policejní mluvčí Dana Čírtková.
Při středu se zranilo hned šest lidí. "Ve Fabii cestovali dva dospělí a dvě děti, v Hondě dva dospělí. Všichni byli lehce zraněni a převezeni na ošetření do jihlavské nemocnice,“ dodala Čírtková. Příčinu nehody nyní vyšetřují policisté, podle všeho ale řidič Hondy nedal přednost Fabii.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz