Zpravodajství

TRAGÉDIE! SOUROZENCI (5,7,9) SE UTOPILI! Otci hrozí vězení za zabití

TRAGÉDIE! SOUROZENCI (5,7,9) SE UTOPILI! Otci hrozí vězení za zabití
Zdroj: TN.cz

Tři sourozenci ve věku 5, 7 a 9 let se utopili v pondělí večer u obce Slovenské Nové Mesto. Ve vodní nádrži je našel jejich otec, informuje v úterý televizní stanice Markíza.

Chlapci se utopili ve vybagrované jámě o rozměrech 80 krát 70 metrů. Jejich otec společně s dědečkem je vytáhli na břeh a poskytli jim první pomoc. Ani oni, ani přivolaní záchranáři však děti nedokázali oživit. "Byli na dvoře, hráli si a zničehonic se vypařili," vypověděl jejich otec.

"Operační středisko z Košic vysílalo k případu ambulanci s lékařem, která zasahovala v součinnosti s policií. Bohužel, navzdory boji záchranářů o životy dětí se nepodařilo zvítězit nad nešťastným osudem," sdělila k případu Dominika Šulková, mluvčí Operačního střediska záchranné zdravotní služby.

ČTĚTE TAKÉ:

DOJEMNÉ VIDEO: Orangutan zachránil PTÁČÁTKO před utonutím!

Za utonutí studenta učitelka nemůže, řekl soud

Vyšetřovatel nařídili pitvu a zahájili vyšetřování pro podezření z trestného činu zabití z nedbalosti. Neštěstí se stalo v době, kdy měl děti hlídat otec. Matka byla v tu dobu se čtvrtým dítětem u lékaře.

Děti se utopily kilometr od domova ve vodní nádrži, kterou měl podnikatel připravenou pro chov vodního ptactva. Nádrž nebyla ohrazená.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz