Zpravodajství

Slovák nutil DĚTI v Česku k ORÁLNÍMU SEXU!

Slovák nutil DĚTI v Česku k ORÁLNÍMU SEXU!
Zdroj: Mediafax

Za znásilnění dvou dětí půjde třiatřicetiletý Štefan Chudý na 10 let do vězení se zvýšenou ostrahou. Rozhodl o tom v pátek Krajský soud v Ostravě. Chudý podle obžaloby donutil k orálnímu sexu chlapce a dívku ve věku deset a osm let.

Znalci u soudu uvedli, že děti v současné době trpí posttraumatickou stresovou poruchou. Chudý byl již dříve opakovaně odsouzen za mravnostní delikty.
 

ČTĚTE TAKÉ:

ZNÁSILŇOVAL a mlátil ženy! Už ho má policie - díky divákům TV Nova!
 

Štefan Chudý loni 8. ledna v podvečer napadl podle obžaloby v Orlové dvě děti, které venku sáňkovaly. S nožem v ruce je donutil se částečně svléknout, onanoval před nimi, donutil je k orálnímu sexu, dívku líbal a vsouval jí jazyk do úst, osahával je na intimních partiích. Vyhrožoval jim, že pokud se o události zmíní, zabije je i jejich rodiče. Dívce způsobil lehká zranění v oblasti genitálií. Podle znalců výrazně narušil psychický vývoj obou dětí.
 

Obžalovaný označil celý proces i rozsudek za "blbost" a na místě se odvolal. Jeho obhájkyně Jana Barvíková uvedla, že by mohlo jít i o justiční omyl. Podle ní byly pachové stopy, které sloužily jako důkaz, neprůkazné. Uvedla, že neexistovaly pachové konzervy, aby se mohlo prověřování zopakovat. Její klient se přiznal jen nepřímo, když řekl, že pokud všechny důkazy svědčí proti němu, tak že to nejspíše udělal, ale že si nic takového nepamatuje.

Lhůtu na odvolání si ponechala také státní zástupkyně Brigita Bilíková. "Na těle i oděvu dětí se našly stopy DNA i pachové stopy obžalovaného, které se tam nemohly dostat jinak, protože obviněný se s dětmi dříve neznal," uvedla Bilíková s tím, že muže i vzhledem k jeho předchozí násilné činnosti považuje za nebezpečného. Znalci u něj neobjevili žádnou sexuální poruchu ani deviaci, jeho chování je podle Bilíkové projevem jeho násilnické povahy.
 

Soudce Miloslav Studnička prohlásil, že senát udělil trest v horní hranici trestní sazby, která je pět až dvanáct let, protože znásilnění a vydírání s nožem v ruce se obžalovaný dopustil na dětech, navíc jeho praktiky vůči dětem byly perverzní. Muž se už v minulosti pokusil znásilnit ženu, fyzicky napadl muže, souzen byl za celou řadu vesměs mravnostních deliktů. Přestože se obviněný přiznal jen nepřímo, řada důkazů jako pachové stopy i stopy DNA podle Studničky obviněného usvědčují.
 

"Obviněný má výrazný sklon k násilné činnosti, včetně sexuálního násilí, jeho jednání je extrémně společensky škodlivé," prohlásil soudce.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz