Polská policie zadržala v městě Muszyna nedaleko slovenské hranice 20letého muže, který údajne vyráběl bomby a zverejňoval na internetu videozábery jejich explozí. Píše to server tvnoviny.sk.
Muž byl zatčen poté, co policie při monitorování internetu narazila na videa zachycující exploze v lese.
Při domovní prohlídce našli policisté v mladíkovo garáži dvě nálože, rozbušky a chemické látky na výrobu výbušnin. Na výrobu svých bomb muž používal hnojivo.
Zadržený mladík nemá pletky se zákonem poprvé. Policie ho už za výrobu bomb zadržela v době, kdy nebyl plnoletý.
ČTĚTE TAKÉ:
Taliban nastražil bombu na autobus! ZEMŘELO 20 CIVILISTŮ!
Polská policie minulý týden zatkla v Krakově 38letého muže v souvislosti se čtyřmi bombovými útoky. Při nich bylo, od konce června, zraněno 5 lidí.
U tohoto muže polští strážci zákona našli dostatek materiálu na výrobu až stovky náloží.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz