Zpravodajství

Na narozeninové párty vybrala PARTA KÁMOŠŮ peníze pro nemocné děti

Zlínská nemocnice obdržela od party kamarádů přes 20 tisíc korun, jde o výtěžek z narozenin.

Symbolický šek na částku složenou ze samých dvojek - 22 222 korun - obdrželo v pátek dětské oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati. Peníze dalo dohromady několik kamarádů na oslavě narozenin jednoho z nich, agentuře Mediafax to řekla mluvčí nemocnice Karla Havlíková.

"Dražili jsme fotografii, kterou jsem dostal. Pak jsme přidali další věci a nakonec jsme dali dohromady 20 tisíc korun. A kamarádi – sportovní nadšenci z klubu Vesani.cz - potom svým darem zaokrouhlili částku na číslo ze samých dvojek. Penězi jsme chtěli podpořit některé oddělení zlínské nemocnice a o radu jsme požádali jejího ředitele," sdělil iniciátor akce a ředitel společnosti Elko EP z Holešova Martin Gahura.

Ředitel nemocnice Bohuslav Škubal nakonec vybral dětské oddělení. "Podle situace se z něj pořizují třeba potřebné přístroje. Za dary pro nemocnici jsme vždycky vděční a děkujeme," podotkl Škubal.

Iniciátor akce Martin Gahura navíc prozradil, že finanční příspěvek, který by pomohl zlínské krajské nemocnici, plánuje získat i další rok. "Jsme rádi, že jsme mohli pomoci a určitě se nevidíme naposled," řekl zástupcům nemocnice.

Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz