V metropoli Rumunska, v Bukurešti se stala dopravní nehoda, při které skončili tři lidi v nemocnici.
V severní části města na jedné ze státních silnic hrozilo, že se srazí dvě vozidla. Jeden z řidičů při pokusu střetu předejít, strhl volant tak nešťastně, že se několikrát převrátil a skončil v čtyřmetrové jámě.
Jámu u silnice vykopali dělníci, protože na místě prasklo potrubí.
Řidič a dva spolujezdci skončili s těžkým zraněním v nemocnici.
Řidič druhého vozu se podrobil na místě dechové zkoušce na přítomnost alkoholu v krvi, dopadla negativně.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz