Zpravodajství

Vystavil si v bytě 26 mrtvol! Vykopal je na hřbitově!

Ruští policisté zatkli ve městě Nižnij Novgorod 45letého historika a novináře Anatolije Moskvina poté, co zjistili, že na hřbitovech vykopal 26 mrtvol a vystavil si je v bytě. Informuje o tom v pátek server lifenews.ru.

"V rámci vyšetřování poškozování hrobů vyšetřovatelé zadrželi obyvatele Nižného Novgorodu. Našli u něj přes 20 lidských ostatků, které zřejmě vykopal a přinesl si je domů," řekl zdroj z policie agentuře RIA Novosti.


Moskvin se zaměřil na ženy, které zemřely ve věku od 15 do 25 let. Jejich hroby zřejmě vykopával po nocích.


Server lifenews.ru zveřejnil několik fotografií ostatků žen, které Moskvin položil na harampádí ve svém bytě. Vyšinutý Rus některé mrtvoly oblékl jako panenky. Na hlavu jedné dokonce nasadil část plyšového medvěda.


Policii upozornili na navýsost podivné chování Moskvina jeho rodiče, když se vrátili z chaty, kde byli přes léto.


Moskvin prohlašoval, že píše knihu o hřbitovech v okolí Nižného Novgorodu. Osobně jich prý navštívil přes 750.


Policie uvedla, že Moskvin se nyní podrobí psychologickým testům, aby se zjistilo, zda je při smyslech.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Změna v registraci. Na posilující dávku se už mohou hlásit všichni

Všichni zájemci o posilující dávku vakcíny proti covidu-19 si od pondělí nově mohou udělat předregistraci. Samotná registrace je pak uvolněna v den nároku na další dávku. Jakmile se kapacita vybraného očkovacího místa uvolní, zájemci přijde PIN 2 k rezervaci konkrétního termínu. Informovalo o tom ministerstvo zdravotnictví na twitteru Chytré karantény.

Krátká zpráva

Kandidátem STAN na ministra průmyslu je Jozef Síkela

Hnutí STAN vybralo nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu. Je jím bývalý generální ředitel Slovenské spořitelny Jozef Síkela. Hnutí to oznámilo v pondělí ráno. Síkela je absolventem pražské Vysoké školy ekonomické, pak pracoval v bankovnictví. V posledních roce pak byl partnerem v investičním fondu. "Jozef Síkela je nezpochybnitelným odborníkem pro své letité zkušenosti, které nasbíral na vrcholných manažerských pozicích v bankovním sektoru, kde se mimo jiné věnoval jak podpoře malých a středních podniků, ale také veřejnému financování," uvedl předseda STAN Vít Rakušan.

Píše se na Deník.cz