APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Dara Rolins: Nemám přítele, ale sex naštěstí ano

Dara Rolins: Nemám přítele, ale sex naštěstí ano
Zdroj: Korzo

Zpěvačka žije už rok sama, se svým partnerem Matějem Homolou se rozešla. Bydlí jen s dcerkou Lolou a prožívá krušné chvíle kvůli autonehodě z loňského července, kdy srazila cyklistu, který později v nemocnici zemřel. Se svými pocity se svěřila v rozhovoru v Blesku.

"Život prostě běží dál. S Matějem nebo bez něj, čas nejde zastavit ani vrátit. Mít po boku chlapa není samozřejmě na škodu, ale lásku nevyčarujete ani nevymyslíte. Prostě se musí stát. Věci nejde lámat přes koleno. Přirozené je plavat po proudu, ne proti. Navíc, nejsem sama – mám Lolu! A osaměle se teda rozhodně necítím. Takže to nechme osudu, proti němu jsme totiž malí páni," prozradila Dara Rolins Blesku o eventuálním hledání nového přítele.

Podívejte se na videoklip Nebe Peklo Ráj

Přesto přiznává: "Ráda bych byla ve vztahu, měla po boku muže, který mne bude milovat jako já jeho a bude ctít fakt, že Lola už jednoho skvělého tátu má. Velice si přeju další dítě. To jsou ale všechno jen moje sny, které se můžou, ale taky nemusí splnit. A sex? Sex je nezbytnou součástí mého života. Přirozené pro mě je ho tedy mít než nemít!“

ČTĚTE TAKÉ:

POTVRZENO: DARA ROLINS PŮJDE PŘED SOUD!

Jak řeší svou osamělost v tomto směru, ale neřekla: "To jak, kde a s kým si s dovolením nechám jen pro sebe. Necítím potřebu svěřovat se zrovna s touto problematikou světu.“

K nehodě, která se bude znovu řešit u soudu, zpěvačka řekla: "Když si o sobě přečtete, že se tváříte jako kdyby jste zabila kočku, věřte, že se vám nebude chtít vyjít ani z domu. To pak totiž vůbec nevíte, jak se vlastně máte tvářit. Nechci se přes média hájit ani prezentovat své pravdy. Od toho je tady soud. Chci jen to samé taky pro sebe. Do každé situace se dá vnést patřičný zmatek a potom záleží na tom, jak silný je váš žaludek a o co přesně vám jde.“

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz