Zpravodajství

Chlapce (†13) rok věznili v psí kleci, nakonec ho zabili

Otec a nevlastní matka neuvěřitelným způsobem mučili syna. Nechávali ho zamčeného v psí kleci, nepouštěli ho ven a nedávali mu najíst ani napít. Chlapce nakonec ubili k smrti.

Christian Choate z Indiany zemřel v pouhých třinácti letech. Brutálně ho týral otec Riley Choate, který ho nakonec ubil. Otřesný případ nyní projednává soud. Mužova partnerka Kimberley Kubinová (46) se k týrání přiznala a souhlasila, že bude proti Choatemu svědčit. Hrozí jí 25 až 35 let vězení. Choate byl obviněn z vraždy a žalobce pro něj žádá trest smrti.
 

Christiana bestiální pár několik let bil a ponižoval. Nakonec ho zamkli do metr vysoké psí klece. Podle Kubinové v ní strávil více než rok. Krmili ho pouze výjimečně a to zásadně asijskými nudlemi. Christian psal podle serveru MailOnline ze svého vězení zoufalé vzkazy, že chce zemřít a proč ho nikdo nemá rád.

ČTĚTE TAKÉ:

Podnikatele brutálně mučila milenka! Málem oslepl
 

Obzvlášť zarážející je, že podle vyšetřovatelů vědělo o příšerném týrání nejméně 12 lidí z chlapcova okolí, ale nikdo z nich nezalarmoval policii. Jen sousedka Lori Wingardová se dvakrát pokusila na případ upozornit sociální pracovníky. "Jenže ta žena pokaždé přijela, Kimberley vyšla z domu, něco jí řekla a žena zase odjela. Vůbec se nešla podívat dovnitř,“ krčí rameny Wingardová.
 

Christiana nikdo nepostrádal, dokud pes souseda náhodně neobjevil jeho hrob. Chlapcovo tělo bylo zahrabáno v mělké jámě u kůlny před domem Choateových. Koroner určil jako příčinu jeho smrti krvácení do vnitřních orgánů způsobené mnohačetnými zraněními. Chlapec měl také proraženou lebku. Trest nad oběma zrůdami ještě nebyl vynesen.
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Změna v registraci. Na posilující dávku se už mohou hlásit všichni

Všichni zájemci o posilující dávku vakcíny proti covidu-19 si od pondělí nově mohou udělat předregistraci. Samotná registrace je pak uvolněna v den nároku na další dávku. Jakmile se kapacita vybraného očkovacího místa uvolní, zájemci přijde PIN 2 k rezervaci konkrétního termínu. Informovalo o tom ministerstvo zdravotnictví na twitteru Chytré karantény.

Píše se na Deník.cz