Zpravodajství

Šílený nahý řidič naboural šest aut a zranil těhotnou ženu

Šílený nahý řidič způsobil v arizonském Scottsdale dvě nehody, při kterých zranil několik lidí včetně těhotné ženy. Policie ho zpacifikovala, když se nahý producíroval kolem auta a předváděl se.

John Brigham (45) to pravděpodobně nemá v hlavě v pořádku. Během krátké chvíle rozpoutal na ulici v americkém Scottsdale peklo jako z nefalšovaného akčního filmu. Brigham nejprve vytáhl z Toyoty Prius ženu a auto ukradl. Poté se rozhodl se, že se svým novým vozem nabourá několik okolních aut a svůj úmysl začal ihned realizovat. Informoval portál azcentral.com.

První obětí jeho řádění se stalo Porsche, do kterého Brigham naboural a vážně zranil jeho řidiče. Nabourané Porsche vlivem nárazu vrazilo ještě do dalšího auta. Následovalo několik dalších aut, která vyvázla s pomačkanými plechy.

Stejné štěstí bohužel neměla posádka posledního auta, které si vyhlédl. Těhotnou ženu ve voze naboural Brigham tak nešťastně, že si zlomila obě nohy. Další tři lidé vyvázali se zraněními.

[IMAGEBOX_999158]Šílený motorkář ohrožoval okolí! Byl zfetovaný a bez řidičáku[IMAGEBOX_999158]

Poté se Brigham rozhodl trošku exhibovat. Nahý si vylezl na střechu auta a začal zpívat. To už ale na cestě byla policie, která ho rychle zpacifikovala. Nutno podotknout, že pachatel se vůbec nebránil a spolupracoval. Jen si nedokázal vzpomenout na své střední jméno. Policii také řekl, že si chce jít zaběhat. Šílený naháč přiznal i to, že kouřil marihuanu a šňupal metamfetamin. Nyní ho pravděpodobně čeká vězení nebo léčení.

tn.cz / mediafax / hru
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz