Dálkově ovládaná bomba zabila v Pákistánu osm lidí. Mezi mrtvými jsou i dvě děti. Další čtyři lidé jsou zraněni.
Bomba nastražená na silnici zabila ve středu v Pákistánu osm lidí včetně dvou dětí a dvou žen. Informuje o tom agentura AFP.
Mezi mrtvými jsou tříleté děvče, jedenáctiletých chlapec a dvě ženy. Výbuch zranil čtyři lidi. "Byla to dálkově ovládaná bomba nastražená na silnici. Vybuchla, když kolem projížděl pick-up s pasažéry," sdělil místní představitel Zakir Husajn.
Bomba explodovala v kmenovém území Orakzai na severozápadě země u hranic s Afghánistánem. V této oblasti mají základny militantní skupiny islamistického hnutí Taliban.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz