APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Obří výpadek O2, tisíce lidí nemohly telefonovat ani na tísňovou linku 155

Desetitisíce klientů sítě O2 z Moravy a Slezska si ráno nemohli zavolat. Mobilní operátor Telefonica řešil výpadek brněnské ústředny. Nefungovala ani tísňová linka 155.

Do naší redakce od rána telefonovali rozčílení lidé z Moravy, že jim nefunguje telefon v síti O2.

"Naše ústředna v Brně má od ranních hodin výpadek. Tento problém se týká větší části Moravy a také tísňové linky 155," uvedl na dotaz TN.CZ mlvučí společnosti Telefónica Hany Farghali. "Pro naléhavé případy volejte prosím na tísňovou linku Integrovaného záchranného systému - 112," doporučil.

"Před chvílí, zhruba po 10. hodině, se nám podařilo síť opět po více než dvou hodinách výpadku zprovoznit a všichni naši zákazníci by se tak už měli mít možnost dovolat," reagoval na dotaz agentury Mediafax Farghali s tím, že šlo o technickou poruchu.

"Všem zákazníkům se za vzniklé komplikace velmi omlouváme," dodal.

tn.cz / muf

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz