Autokemp

Autokemp Žralok na Prostějovsku získal bronzovou hvězdu

Prázdninový inspektor TV Nova se dnes toulal po střední Moravě, konkrétně na Prostějovsku a vyzkoušel autokemp Žralok na dosah od plumlovského zámku.

Už na první pohled na vás Žralok dýchne nostalgií osmdesátých let, od kterých se tady příliš nezměnilo. Chatky tu obsahují jen to nejnutnější a na kuchyňku nebo toaletu rovnou zapomeňte. Kempařům nebo třeba milovníkům častých motosrazů se to prý ale líbí a o víkendech tady občas mívají i společné ranní rozcvičky.


Drobnou nevýhodou jsou pro "dlouhány“ někde poněkud kratší postele. Na druhou stranu nepohodlí vyvažuje velice nízká cena ubytování – 160 korun na osobu za den. Ve stanech se vyspíte za 50 korun a děti do šesti let bydlí u Žraloka zdarma.

Co se týče kuchyně má ale kemp ještě velké rezervy a je co zlepšovat. Inspektor tu našel jen jednu starou ledničku. To samé můžeme říct i o společných sprchách a toaletách, i když je všude čisto. Musíme ale také zohlednit fakt, že je veškeré zázemí, včetně sprch a teplé vody, zcela zdarma a nový provozovatel zde za pouhé dva měsíce odvedl kus práce.

"Máme tady plážový volejbal, hřiště na tenis a volejbal, máme tady možnost koupání asi 50 metrů od autokempu, ruské kuželky, možnost turistiky a cykloturistiky,“ řekl Jan Ambrož, ředitel autocampu.

Související obsah

"Je to super, navíc kousek od zámku,“ chválí si autokemp jeden z návštěvníků. "Je to příjemný kemp,“ dodává druhý dotázaný.

Inspektor zde ale našel jedno slabé místo. Zázemí pro děti tu bohužel není žádná velká sláva. Jedno pískoviště napůl zarostlé trávou moc reprezentativně nevypadá. Naproti tomu kladné body dostalo zdejší rychlé občerstvení za dobré jídlo a skutečně lidové ceny.

Autokemp Žralok získal bronzovou hvězdu, ale jen s odřenýma ušima.


 

kos / s přispěním Tomáše Petržely, Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Autokemp

Důležité Události

Píše se na Deník.cz