Zpravodajství

Totálně opilá žena ležela v Otrokovicích u kolejí! Nadýchala rekordních 5,7 promile

Totálně opilá žena ležela v Otrokovicích u kolejí! Nadýchala rekordních 5,7 promile
Nemocnice Zlín | Zdroj: Mediafax

Stěží uvěřitelných 5,7 promile alkoholu nadýchala ve středu žena (43) v Otrokovicích, kterou našli chodci ležet jen několik metrů od železničních kolejí.

Silně opilá žena si ustlala nedaleko železničního přejezdu na chodníku na třídě Osvobození. U některých kolemjdoucích vzbudila pohoršení, jiní se zase báli o její bezpečnost, neboť zůstala ležet jen necelé dva metry od kolejí.
 

"Z těchto důvodů vyjely na místo hlídky policistů, které v tu dobu byly nejblíže. Na místě policisté opravdu našli ženu, která se marně snažila postavit na nohy. Jelikož ženě naprosto vypověděly službu nohy, museli ji policisté doslova odtáhnout od kolejí. Přivolaný lékař na místě vyřkl předpokládanou diagnózu – otravu alkoholem," poznamenal policejní mluvčí Petr Jaroš.
 

Žena po opakované dechové zkoušce nadýchala 5,72 promile alkoholu. Lékař proto rozhodl o převozu zcela opilé ženy na internu zlínské krajské nemocnice.


Zařadila se tak mezi české rekordmany jako je Milan Čurda z Tuháně. Ten nadýchal po nehodě téměř osm promile alkoholu. Za to, že se neléčil, ho dokonce soud poslal do věžení.

Související obsah

Sedat v opilost za volant se nevyplácí. Podívejte se co někteří z nich v opilosti dokáží či jak se umí hádat s policisty a svým okolím.

OPILEC SI SPLETL ALKOHOLTESTER S LAHVÍ:


 


OPILÝ ŘIDIČ HUMMERU ZNIČIL 10 AUT

OPILÝ TAJEMNÍK RADNICE PRAHY 3 PETR FIŠER ZA VOLANTEM NABOURAL TŘI AUTA:

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz