Zpravodajství

Holčička (1) spadla do umyvadla s vařící vodou. Bojuje o život

Holčička (1) spadla do umyvadla s vařící vodou. Bojuje o život
Zdroj: isifa.com

Patnáctiměsíční holčička, kterou matka pořádně nehlídala, vylezla v koupelně na skříňku a odtud sklouzla do umyvadla, kde se opařila vařící vodou. Má popáleniny na 50 procentech těla.

Neštěstí se stalo v D´Iberville v americkém Missouri. Podle příbuzné, která nechtěla být jmenována, byla holčička velmi zvídavá, její matka Jessica Ann Saundersová se o ni ale pořádně nestarala a nedávala na ni pozor.
 

Dítě se v nestřeženém okamžiku vytratilo do koupelny a tam se vyškrábalo na skřnku, odkud zřejmě sklouzlo do velkého umyvadla, kam chvilku předtím matka vylila vařící vodu. Jak k neštěstí  přesně došlo, intenzivně vyšetřuje policie. “Pořád vyslýcháme několik svědků,“ uvedl seržant Terry Hines pro Daily Mail.
 

Holčička byla převezena do popáleninového centra nemocnice Birmingham. Její stav je kritický. Pokud přežije, bude mít doživotní následky. Matka bude pravděpodobně obviněna ze zanedbání péče. Policie v jejím domě také našla velké množství syntetické marihuany a podezřívá ji z distribuce drog.
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz