Zpravodajství

Bývalá poradkyně Mečiara pobodala syna a oběsila se na županu

Bývalá poradkyně Mečiara pobodala syna a oběsila se na županu
Zdroj: Mediafax

Filip Martinka (21), syn ženy, která v Mečiarově vládě působila jako poradkyně pro všechno, uveřejnil na internetu drsnou zpověď, ve které popisuje, jak matka zešílela, brutálně ho pobodala nožem a nakonec se oběsila na županu.

Syn slovenského podnikatele Karola Martinky, který čelil obvinění z podvodu při privatizaci piešťanských lázní, a Blaženy Martinkové, která tak dlouho radila Vladimíru Mečiarovi, až se z toho zbláznila, se svěřil s hororovými zážitky z dětství, uvedl server topky.sk.
 

"Narodil jsem se v 1991 v Bratislavě. Vyrůstal jsem v dokonalé hermetické izolaci v panských sídlech a hotelech. Moji rodiče se objevili jen málokdy, takže se o mě staral personál, vychovatelky a bodyguardi. Byl jsem tak citově zanedbaný, že moje první slovo nebylo máma ani táta ale "auto," začal Filip své vyprávění podle serveru.
 

Rodina v roce 1999 kvůli otci podezřelému z podvodů utekla do Vídně a tehdy začaly ty největší hrůzy. "Jednou v noci v říjnu 2000, bylo mi 9 let, vtrhla matka do mého pokoje, když jsem spal. "Zemři!" křičela z plných plic. První věc, kterou jsem viděl, když jsem otevřel oči, byl velký kuchyňský nůž nad její hlavou. Rozběhla se k mé posteli, strhla ze mě deku a opakovaně mě bodala do hrudi. Snažil jsem se bránit rukama a přišel jsem o prst. Všude byla krev. Stěny a postel zalila červeň, která kapala na koberec. Cítil jsem se klidný, proudily ve mně endorfiny. Všechno bylo rozmazané a snové. Zdálo se mi, že nic z toho se nestalo mně," pokračoval v líčení hororu.

Související obsah

Filip skončil v nemocnici s poraněnou páteří, strávil tam půl riku a musel se naučit znovu chodit. Matka ho málem zavraždila, ale vídeňský soud ji prohlásil za nepříčetnou a poslal ji místo do vězení do blázince. Tam se bývalá Mečiarova poradkyně po roce oběsila na županu.
 

hel, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz