APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Táňa Fischerová bydlí v podnájmu a vlastní polovinu chalupy

U kandidátky Táni Fischerové žádné podezřelé nemovitosti na Maledivách nenajdete. Vlastní polovinu rekreační chalupy v Kytlici jako dědictví po rodičích. Jiný majetek nemá a v Praze bydlí v podnájmu.

Táňa Fischerová bydlí v pražském bytě v Ječné ulici. Je tam pouze v podnájmu, byt patří hlavnímu městu. Jedinou nemovitostí, kterou vlastní, je polovina rekreační chalupy v Kytlici, kterou zdědila po rodičích. Tráví zde léto.

Na

Táňa Fischerová se narodila 6. června 1947 do umělecké rodiny. Odjakživa se věnovala herectví a moderování. Podílela se na řadě charitativních akcí. Zlom v její kariéře nastal v roce 2002, kdy vstoupila do politiky jako nezávislá poslankyně za Unii svobody – Demokratickou unii. Po vypršení mandátu kandidovala za Hnutí Zelení do Senátu, ve 2. kole ji ale porazila Daniela Filipiová (ODS). V roce 2010 byla v čele kandidátky Klíčové hnutí, do Sněmovny se ale znovu nedostala. V roce 2012 vyslyšela výzvy svým blízkých a kandiduje na prezidentku. Petiční archy podepsalo 72 610 lidí.
 

tn.cz / anš

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz