Zpravodajství

Mladík natočil UFO a jeho výbuch, vědci nad videem kroutí hlavou

Amatérský astronom vyfotil přes čočku teleskopu záhadné UFO a video poslal do televize, která požádala odborníky, aby řekli, co vlastně mladík natočil. Nikdo to neví.

Elijah Prychodzko pozoroval teleskopem noční oblohu nad americkým Sacramentem, když zpozoroval podivný jev. Kolem zářícího tělesa jakoby rotoval menší objekt, který následně vybuchl.
 

"Něco takového jsem nikdy neviděl. Natočil jsem to přes teleskop telefonem. Nejdřív jeden klip, pak jsem se zase chvíli díval, a když jsem přiložil telefon k čočce, abych natočil druhý snímek, tak ta věc na nebi vybouchla,“ líčí překvapený astronom.
 

Svůj úlovek nabídl televizi CBS, která video odvysílala a následně požádala odborníky, aby se vyjádřili, co si o něm myslí. Doktor Stehen P. Maran, který o vesmíru píše odborné knihy, uvedl: "Ta exploze, ať už to je, co to je, není astronomickým jevem. Není to astronomický fenomén. Nevím, co si o tom myslet.“
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz