Zpravodajství

V Klášterci nad Ohří sexuálně zneužívali tři mladé chlapce

Otřesný případ zneužívání dětí teď otřásá Chomutovskem. Kriminalistům se podařilo dopadnout tři muže, kteří si kupovali a sexuálně zneužívali tři nezletilé chlapce z Klášterce nad Ohří. Nejmladšímu bylo teprve jedenáct let, nejstaršímu čtrnáct.

Na vše se přišlo úplně náhodou, když se matka jednoho z chlapců podívala do jeho mobilu, když mu přišla zpráva. Chlapci psal jeden z nyní už obviněných mužů.
 

Žena vše okamžitě nahlásila na policii. Kriminalisté pak zjistili, že tři muži zneužívali chlapce v průběhu jednoho roku v jednom malém bytě v Klášterci nad Ohří.
 

Chlapcům za sex dávali různé dárky. Například flashky, zaplacený přístup na internet nebo kredit do mobilních telefonů. Všichni tři devianti jsou v tuto chvíli ve vazbě. Za pohlavní zneužívání už byli i ve vězení. Kriminalisté se domnívají, že zneužitých dětí ale může být daleko více.
 

Policie se proto obrací na veřejnost. Pokud by někdo v Klášterci nad Ohří věděl o dalších možných poškozených, ať kontaktuje kriminality. Vyšetřovatelé se domnívají, že zneužívaných může být více.
 

fim / s přispěním Kateřiny Pichalové, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz