Zpravodajství

Herna se specializovala na feťáky, za drogy platili kradenými věcmi

Opravdu výnosnou živnost si založil jednapadesátiletý dealer drog z Kolína. V podniku, který se tvářil jako herna, obsluhoval narkomany. Ti mu za pervitin platili kradenými věcmi.

Aby překupnka nikdo neodhalil, kradené věci schovával přímo uvnitř výherních automatů. A když se situace uklidnila, prodal je dál.


Jenže ani tenhle vykutálený "obchodní model" neobstál a na drogovou hernu se přišlo. Její majitel už zařezává v cele. A ukázalo se, že bral za pervitin počítače, mobily, foťáky i šperky.


Drogy, kteří "dodavatelé zboží" fasovali za příspěvky do mužovy sbírky, byly pro změnu schované v odpadních rourách. Provozovateli narkoherny teď za jeho živost hrozí až pět let vězení.

pez, Ondřej Špalek, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz