Smrtelná zranění utrpěl v pondělí večer čtyřiadvacetiletý muž po srážce s vlakem v Mohelnici na Šumpersku. Strojvedoucímu se nepodařilo střetu zabránit, řekl v úterý Mediafaxu policejní mluvčí Josef Bednařík.
Tragédie se stala po dvaadvacáté hodině přímo v železniční stanici.
"Strojvedoucí vlaku, jedoucího od Olomouce na Zábřeh uvedl, že projížděl železniční stanicí 85kilometrovou rychlostí, když spatřil muže, který vyskočil z peronu do kolejiště a postavil se čelem proti přijíždějícímu vlaku,“ dodal mluvčí.
Muž zraněním na místě podlehl. „Při vyšetřování bylo zjištěno, že se jedná 24letého muže z Bruntálu. Okolnosti nešťastné události prošetřují policisté, kteří nařídili soudní pitvu,“ ukončil Bednařík.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz