Celkem 9795 pejsků soutěží tento týden v grandfinále naší soutěže o nejkrásnějšího psa Česka. Tak obrovský je zájem o to stát se nejhezčím psem v kategorii, ve které se tento týden poměřují teriéři a jezevčíci. A navíc jde o prémii 10 tisíc korun pro vítěze.
Jorkšírové patří mezi nejpopulárnější pejsky u nás a tomu také odpovídá jejich ohromné zastoupení v naší soutěži, ve které se celkem rozdává 100 000 korun. Pokud chcete v týdenních duelech pomoci svému pejskovi, máte možnost nejenom klikat, ale poslat mu i prémiovou SMS.
Podívejte se na některé z pejsků, kteří tento týden soutěží:
Jak poslat svému pejskovi bonusovou SMS?
Chcete některého z pejsků v soutěži protlačit na lepší umístění? Kromě klikání v našich duelech je možné hlasovat i pro konkrétní profil, a to pomocí SMS. Stačí odeslat SMS ve tvaru TN PES na číslo 9030920 (cena 20,- Kč vč. DPH) nebo 9030950 (cena 50,- Kč vč. DPH). Na mobilní telefon, ze kterého byla odeslána SMS, přijde kód, který vyplníte do hlasovacího pole u vybraného profilu.
Pokud odešlete SMS za 20 Kč, bude profilu přičteno 20 bodů, pokud za 50 Kč, vašemu favoritovi darujete 50 bodů. Fotografie pejska, která bude mít na konci soutěžního kola nejvíce bodů, získává 10 000 Kč.
Do soutěže se ještě můžete registrovat ZDE.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz