Zpravodajství

Máme fotky Rusnokovy manželky! Nezná ji ani prezident

Iveta Rusnoková - manželka premiéra Jiřího Rusnoka, je dál obestřena tajemstvím. Na veřejnosti se neobjevuje, sousedi ji neznají a její tvář málokdo viděl. Televizi Nova se však podařilo získat exkluzivní snímky, na kterých je zachycena po boku svého muže.

Naposledy se fotografie Ivety Rusnokové objevila v deníku Právo v prosinci 2001. Líbala na ní tehdy svého muže. Od té doby zřejmě žádný profesionální fotograf manžele Rusnokovy nezachytil. choť současného premiéra se totiž rozhodla vyhýbat jakýmkoli veřejným akcím a svého muže nikam nedoprovází. Oficiálně se s ní nesetkal ani prezident Miloš Zeman.
 

Ivetu Rusnokovou ale nezná například ani bývalý premiér Vladimír Špidla. Tedy šéf Rusnoka z dob, kdy byl ministrem průmyslu a obchodu. "Neznám ji vůbec, ani nevím jak vypadá," potvrdil Špidla TV Nova.
 

Související obsah

Jiří Rusnok svou ženu sice zná, novinářům o ní ale neřekl nic, co by už nevěděli. "Já mám jednu ženu víc než 24 let, mám s ní tři děti. Ona je svébytný člověk a je na ní, jestli někde bude chtít vystupovat. Já ji nikde neschovávám, ale rozhodně ji nebudu nikde primárně ukazovat," prohlásil Rusnok.
 


 

Ani dnes nepodařilo TV Nova Ivetu Rusnokovou zastihnout v rodinném domě v pražské Vinoři. Co se tedy o Ivetě Rusnokové ví? Podle dostupných informací vystudovala ekonomiku, dělala personalistku, následně z práce odešla do domácnosti, pěstuje květiny, nemá řidičák a podle holí před domem lze předpokládat, že chodí na trekink. Veřejně ale není ani známo, kde a jakou práci Iveta Rusnoková dělá.

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz