Našli jsme muže, kterého v Praze v noci z pátka na sobotu jako jediného "znásilnila" polská sexuální predátorka Ania Lisewská! Proč do toho šel? Co na to říká jeho rodina?
Polka Ania Lisewská se stala u našich severních sousedů mediální celebritou jen díky tomu, že oznámila, že hodlá osouložit 100 000 mužů. Než přijela do Prahy, měla na kontě 389 "zářezů". V Praze přibyly na jejím kontě pouhé dva.
Tím s pořadovým číslem 390 byl najatý pornoherec, kterého zajistil tým kolem Roberta Rosenberga, který celou akci moderoval. Po něm šel do akce jediný muž z davu.
Našli jsme ho
A kdo je tím mužem, který bude mít v deníčku sexuchtivé Polky navždy pořadové číslo 391? Redakce TN.cz ho vypátrala a už v 17 hodin vám přineseme exkluzivní rozhovor. Proč s Aniou souložil před zraky novinářů? Byla to bláznivá sázka? Líbí se mu vůbec Lisewská? Jak celá akce probíhala z jeho pohledu minutu po minutě?
Fotografie, které rozhodně nejsou pro čtenáře do 18 let, najdete už nyní na webu Prásk.tv.
Celá noc s nadrženou Polkou! Reportáž čtěte ZDE!
ČTĚTE TAKÉ
6 kreativních zlepšováků na populární sexuální pozice
Sex se Satanem? Jedině s kondomem! 10 podivných zákonů o sexu
7 důvodů, proč je orální SEX super!
Sex v Chorvatsku – padají všechny tvoje zábrany!
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz