Zpravodajství

NESKUTEČNÉ VIDEO: Řidič autobusu si za jízdy stříhal nehty!

Lehkovážnost některých řidičů nezná mezí. Přesvědčili se o tom alespoň pasažéři autobusu, jehož šofér byl natolik troufalý, že si během jízdy stříhal nehty! Jednomu z cestujících se dokonce podařilo video z jízdy natočit.

Řídit a přitom si dělat manikúru? Zjevně žádný problém, alespoň pro jednoho řidiče autobusu v Singapuru v jihovýchodní Asii. Co na tom, že ohrožoval nejen život svůj, ale i životy cestujících a dalších řidičů.
 

Šofér linky 858 si stříhal nehty ve chvíli, kdy se autobusem řítil po dálnici na cestě ze singapurského letiště Changi. Při této bohulibé činnosti ho na mobil natočil šokovaný cestující, který krátké video umístil na videoportál YouTube.
 

Související obsah


Když se záznam dostal k zaměstnavateli, dostal lajdácký řidič padáka. "Incident jsme prošetřili a přijali přiměřené kárné opatření. Řidič autobusu byl okamžitě propuštěn," cituje webový portál britského deníku Metro mluvčího dopravní společnosti.
 

"Rádi bychom zdůraznili, že bezpečnost cestujících je naší nejvyšší prioritou. Našim řidičům neustále klademe na mysl, aby na silnicích dodržovali bezpečnostní předpisy," dodal mluvčí dopravního podniku s poněkud nedůvěryhodným názvem SMRT.

ČTĚTE TAKÉ:

To je adrenalin! Šílená důchodkyně jela na oji tramvaje

Kde jsou NEJHORŠÍ ŘIDIČI v Česku? Podívejte se, zda nebydlí vedle vás!

Polská sexuální rekordmanka ukázala svou nožku. A má plíseň na nehtech. Podívejte!

Kevin ze Sám doma vypadá dost divně: Čmárá si na ruku a maluje nehty!

tn.cz / zdg
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz