Redakci TN.cz se ozvala Marcela Tomková s prosbou o pomoc. Její sestře se dnes ztratilo štěně Rhodézského ridgebacka slyšící na jméno Angel.
Štěněti je devět měsíců. Jeho majitelkou je Barbara Střelecká z Frenštátu pod Radhoštěm. A právě tam se Angel také ztratil - z uzavřené zahrady rodinného domku. Stalo se tak v úterý 1. října 2013 kolem patnácté hodiny odpoledne.
"Pejsek je moc hodný. Prosíme o pomoc s hledáním. Za každou informaci na telefon 737 111 229, vedoucí k nalezení našeho pejska, dáme finanční odměnu," slibuje Barbora Střelecká.
Poslala také fotografie pejska tak, jak vypadal se svými sourozenci ve štěněcím věku, s maminkou a jaký je jeho aktuální vzhled.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz