Slonice utekla z cirkusu do ulic hlavního města. Chytili ji pár metrů od dálnice

Slonice utekla z cirkusu do ulic hlavního města. Chytili ji pár metrů od dálnice
Zdroj: isifa.com

Z cirkusu v Římě utekla pětitunová slonice a potulovala se v ulicích italské metropole. Nikomu neublížila a její ošetřovatelé ji dostali zpátky do cirkusu.

Obyvatelé italského Říma nevěřili vlastním očím, když na ulici viděli slonici, která utekla z místního cirkusu. Exotické zvíře vyvolalo samozřejmě obrovský zájem lidí a slon měl početný doprovod. O případu informoval portál tvnoviny.sk.

Provázející lidé naštěstí dohlíželi na to, aby ji nesrazilo žádné auto a nic se jí nestalo. A ani ona neměla tendence na kohokoliv útočit.

Související obsah

Slonici na procházce se podařilo chytit kousek před dálnicí, tedy takřka na poslední chvíli před možným neštěstím. Kdyby se dostala mezi rychle jedoucí auta, tragédie by byla skoro jistá.

Naštěstí se slonice kousek před dálnicí zastavila a v tu chvíli ji odchytili pracovníci cirkusu ve spolupráci s policisty.

tn.cz / hru
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Rakouský lékař, který amputoval nesprávnou nohu, dostal pokutu

Rakouský chirurg, jenž pacientovi omylem amputoval druhou nohu, dostal u soudu pokutu 2700 euro (zhruba 70 tisíc Kč). Těžce nemocný 82letý pacient, kterému poté amputovali i „správnou“ končetinu, mezitím zemřel, nikoliv však v souvislosti s amputacemi. Lékaři za ublížení na zdraví z hrubé nedbalosti hrozily dva roky za mřížemi. Nyní pracuje na jiné klinice. Rozsudek není pravomocný.

Krátká zpráva

Biden je nucen obnovit Trumpovu migrační politiku s Mexikem

Vláda amerického prezidenta Joe Bidena se na hranicích s Mexikem vrátila ke kritizované kontroverzní migrační politice předchůdce Donalda Trumpa. Donutilo ji k tomu rozhodnutí federálního soudu, na který se obrátily příhraniční státy Texas a Missouri. Žadatelé o azyl budou muset na vyřízení znovu čekat na území Mexika, kde jsou terčem násilí a bez právní pomoci. Desítky tisíc migrantů, které už se dostaly do USA, začnou být deportovány na mexickou stranu hranice v pondělí.

Píše se na Deník.cz