Poleptání

RAZIE V BYTĚ: Policie si došla pro expřítele poleptané Martiny (25)!

V případu útoku žíravinou na mladou ženu (25), který se udál před měsícem v Plzni, došlo k dalšímu posunu. Plzeňská policie zatím nikoho neobvinila, ale dnes odpoledne začala s domovní prohlídkou u bývalého přítele poleptané dívky.

Policie začala u Jana Dubského s prohlídkou krátce po třinácté hodině. Prohledávají jeho rodinný dům, garáž i pozemek. Prohlídka může trvat až několik hodin. Podezřelý muž se živil jako taxikář a byl také vášnivým ornitologem.
 

Související obsah

K zákeřnému útoku kyselinou na pětadvacetiletou Martinu došlo v Plzni Lobzích. Konkrétně v ulici Pod Vrchem v pondělí 18. listopadu ráno, krátce po osmé hodině. Surový případ je svojí podstatou v rámci historie kriminálky v Plzni skutečně ojedinělý a to svojí brutálností. Policisté kvalifikovali čin jako pokus o vraždu, za který hrozí útočníkovi až osmnáct let vězení.
 

Související obsah


Poleptaná Martina po útoku nejprve ležela v kritickém stavu v plzeňské fakultní nemocnici, později byla převezena na popáleninové centrum do nemocnice na Královských Vinohradech v Praze. Její stav je v tuto chvíli stabilizovaný.
 

TAKTO VYPADALA MARTINA PŘED POLEPTÁNÍM:

ČTĚTE TAKÉ:

Brutální útok na novináře, do obličeje mu útočník stříkl kyselinu!

Útok kyselinou: Krásným Britkám (18) poleptali útočníci tváře, protože jsou Židovky

Krásná herečka odmítla sňatek. Zohyzdili ji kyselinou

Karel Rychlý, tn.cz / bru
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz