Zpravodajství

Chlapec (15) si měl jít pro první vysvědčení, místo toho se z nešťastné lásky oběsil

Tragická smrt mladého chlapce zasáhla Jablonec nad Nisou. Teprve patnáctiletý mladík se tam včera oběsil.

Policie se případem zabývá, ale s ohledem na nízký věk mrtvého, nebude událost komentovat. Mladík se oběsil ve středu doma. Motivy jeho činu policisté nezveřejnili, stejně jako neuvedli ani to, jestli mladík nechal dopis na rozloučenou, kdy by svůj odchod nějak zdůvodnil.
 

Podle informací TV Nova vedla k sebevraždě patnáctiletého chlapce nešťastná láska. Pro policii to zůstává jedním z možných motivů činu, kterými se zabývá.
 

Související obsah

Šlo o studenta prvního ročníku střední školy v Jablonci nad Nisou. Právě dnes si měl z rukou třídního učitele přebírat své první středoškolské vysvědčení. Pro rodinu byla ta událost ještě o to citlivější, že mrtvého syna našla přímo v bytě, kde se oběsil.

ČTĚTE TAKÉ:

Všechno jsem zku*vila, napsala Češka (†13) a skočila pod vlak. Proč se zabila?

Drsný konec facebookové lásky: Dívka se oběsila, miláčkovi poslala fotku těsně před smrtí

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz