Zpravodajství

Kuriózní loupež! Žena ukradla štěně čivavy. Daleko ale neutekla

Po domácím mazlíčkovi zřejmě neodolatelně toužila dvaadvacetiletá žena z Ostravska, která včera ukradla čivavu z prodejny v Kaplici na Českokrumlovsku. Dlouho se z ní ale neradovala. Zlodějku začala pronásledovat prodavačka a po chvilce ji pak zadrželi policisté.

Možná se budete divit, ale obětí únosu, se může stát i čivava. Zřejmě při pravidelné obchůzce rajónu kolem výpadovky u Kaplice si ji vyhlédla mladá prostitutka. Na dveřích prodejny jí očividně zaujala reklama na štěně za sedm tisíc. Platit za něj ale nechtěla a tak psa jednoduše ukradla.
 

Žena čivavu ukradla v tomto zverimexu. Se psem běžela do vedlejší prodejny, kde ho ukryla mezi prádlem. Zřejmě si myslela, že tady čivava počká, než vychladne stopa. To už jí ale byla v patách rozzuřená prodavačka, která zlodějku pronásledovala. Obsluha nedaleké prodejny, kam obě ženy vtrhly, vůbec nechápala, co se děje. Zlodějka prý z obchodu zmizela stejně rychle, jako do něj vpadla.
 

Související obsah

Policisté bezprostředně po činu zadrželi dvaadvacetiletou ženu z Ostravska a následně zahájili úkony trestního řízení ve věci podezření spáchání přečinu krádeže," řekla mluvčí jihočeské policie Štěpánka Uhlířová.
 

Čivava se tak našla dřív, než by po ní policisté museli vyhlásit pátrání. A jak dopadla čivava? Stále čeká v prodejně na nového majitele. Ani po únosu prý její cena nestoupla.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemědělci zasažení tornádem dostanou odškodnění od státu

Zemědělci z Jihomoravského a Ústeckého kraje, které v červnu zasáhly přírodní pohromy, v blízké době dostanou od ministerstva zemědělství 80 procent peněz z přiznané částky jako odškodnění. Mezi 81 žadatelů, u nichž pracovníci Škodní komise Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) šetřili, se rozdělí 627 milionů korun. Fond začal vydávat tzv. zálohová rozhodnutí a platby bude posílat záhy po vydání, aniž by se čekalo na nabytí právní moci rozhodnutí.

Krátká zpráva

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou z Rady České televize

Poslanci v pátek odpoledne odvolali Hanu Lipovskou (za Volný blok) z postu členky Rady České televize. Pro odvolání Lipovské hlasovalo celkem 63 poslanců, dalších 11 bylo proti. Důvodem odvolání bylo porušení zákona a také ztráta nezávislosti. Hana Lipovská totiž kandiduje v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny. Odvolání už minulý týden doporučil sněmovní volební výbor. Členkou rady ČT byla Lipovská od května loňského roku.

Píše se na Deník.cz